• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ده نصیحت پولساز

نصیحت های پولساز

1- حقوق نگیرید، شما با دریافتن بهترین حقوق ها هم نمیتوانید ثروتمند شوید.
2-حتی یک ریال از پول تان را هم سرمایه گذاری نکنید،  سرمایه گذاری برای حفاظت از ثروت است، نه برای تولید ثروت، پس در قدم اول باید با پولتان پول بسازید و بعد از آن محافظت کنید.
3-سعی نکنید با نوشیدن چایی از دکه به جای نوشیدن قهوه در کافی شاپ، و یا استفاده از وسایل نقلیه به جای خودروی شخصی شما را پولدار میکند، اینها فقط افسانه هستند. بهترین راه پس انداز پول، تولید پول بیشتر است.
4-یادبگیرید کپی کنید.
5-هروقت ثروتمند شدید، بیش از 2% از ثروتتان را در ایده شخصی سرمایه گذاری نکنید.
6-وارد کسب و کاری با رقیب های زیاد نشوید، وارد کسب و کارهایی شوید که به صورت مونوپل یا تقریبا انحصاری است. زیرا در چنین رقابت هایی، تقاضا بالاست، قیمت بالاست و تخصص و دانش آن مهارت نیز بالاست.
7 – در مورد چیزهایی که ارتباطی با پول و مادیات ندارند مطالعه کنید، بعد آنها را به همدیگر ربط بدهید.
8-خوابیدن 8 ساعت در روز میتواند بهترین سرمایه گذاری شخصی تان باشد.
9-کنار افرادی باشید که دوستتان دارند و شما آنها را دوست دارید، از افرادی که بودن در کنار آنها باعث اذیت شدنتان میشود دوری کنید.
10-شکرگزاری = فراوانی، شما میتوانید از هرآنچه در زندگیتان جاری است شکرگزار باشید، تا از آن به فراوانی وارد زندگی تان شود. حتی اگر کم باشد.
افرادی که مهارت پولسازی دارند، مهارت مخفی کردن آنرا نیز دارند و افرادی که مهارت پولسازی ندارند، معمولا آنهایی هستند که دوست دارند به دیگران نشان دهند که مهارت پولسازی دارند. پس هشیار باشید از چه کسانی پند میگیرید و با چه کسانی به چه امیدی همکاری میکنید.

9 نوامبر 2015

۰ پاسخ به "ده نصیحت پولساز"

ارسال یک پیغام

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

preloader